Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Aktualitātes
Par Zolitūdes traģēdijas jautājumiem
Mazinām slogu kopā!
Infografikas
Tiešraides
Gada pārskats - Latvijas valstij piederošie aktīvi
Ekskursija Ministru kabinetā
Vispārpieejamie dokumenti saistībā ar a/s "Parex banka" pārņemšanas procesu
Kalendārs
Valsts kancelejas iepirkums
Vakances
Aktuālais jautājums
Informatīvie materiāli
Biežāk uzdotie jautājumi
Seko mums
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Notiks labdarības akcijas „Veselīgas dāvanas” noslēguma preses konference un svinīga dāvanu nodošana

Valsts kanceleja
17.12.2007
print Nosūtīt
print Drukāt

Trešdien, 19.decembrī, pulksten 10:30 Ministru kabinetā ar preses konferenci un svinīgu dāvanu nodošanu noslēgsies valsts iestāžu Ziemassvētku labdarības akcija „Veselīgas dāvanas”. Preses konferencē piedalīsies Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane un Veselības ministrijas valsts sekretārs Armands Ploriņš.

Pēc preses konferences Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane un Ministru prezidenta biroja pārstāvji pasniegs Ministru prezidenta biroja, Valsts kancelejas, Valsts Administrācijas skolas un Eiropas Savienības informācijas aģentūras darbinieku sarūpētās dāvanas Rīgas Mūzikas internātvidusskolai – sporta inventāru (vingrošanas bumbas, vingrošanas paklājus, hanteles, florbola piederumus), galda spēles, enciklopēdijas un vārdnīcas.

Labdarības akciju „Veselīgas dāvanas” jau otro gadu rīko Veselības ministrija sadarbībā ar Sabiedrības veselības aģentūru, un tās galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības, īpaši bērnu un jauniešu, fiziskās aktivitātes, veselīgu dzīves veidu un uzturu. Akcijas ietvaros 16 speciālo internātskolu bērni tiks iepriecināti ar valsts iestāžu sarūpētām dāvanām.

Preses konference notiks Ministru kabineta preses konferenču telpā (Ministru kabineta 3. stāvā). Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties preses konferencē un nav akreditēti darbam Ministru kabinetā, lūdzam pieteikt caurlaidi Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā pa tālruni: 67082976 vai 67082828.

 

Liena Muraškina
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: 67082976, mob.: 26300702
E-pasts: Liena.Muraskina@mk.gov.lv

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu  Nosūtīt priekšlikumu