Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Aktualitātes
Par Zolitūdes traģēdijas jautājumiem
Mazinām slogu kopā!
Infografikas
Tiešraides
Gada pārskats - Latvijas valstij piederošie aktīvi
Ekskursija Ministru kabinetā
Vispārpieejamie dokumenti saistībā ar a/s "Parex banka" pārņemšanas procesu
Kalendārs
Valsts kancelejas iepirkums
Vakances
Aktuālais jautājums
Informatīvie materiāli
Biežāk uzdotie jautājumi
Seko mums
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Informācija par Valsts sekretāru sanāksmju, Ministru kabineta komitejas un Ministru kabineta sēžu statistiku 2007.gadā

Valsts kanceleja
27.12.2007
print Nosūtīt
print Drukāt

2007.gadā notikusi 71 Ministru kabineta sēde, tai skaitā 51 kārtējā sēde, 19 ārkārtas sēdes un 1 svinīgā Ministru kabineta sēde šā gada 20.decembrī, kuru vadīja jaunais Ministru prezidents Ivars Godmanis un svinīgo uzrunu teica Valsts prezidents Valdis Zatlers. Kopumā gada laikā valdība izskatījusi 2853 jautājumus.

Tāpat 2007.gadā notikušas 49 Ministru kabineta komitejas sēdes, kuru laikā izskatīti 402 jautājumi. No tiem atbalstīti 346 projekti, neatbalstīti 9, atlikti – 42 un noraidīti (noņemti no kontroles) 5 jautājumi.

Savukārt Valsts sekretāru sanāksmē 50 sēžu darba kārtībā bija iekļauti 2369 jautājumi, no tiem 1862 pieteiktie projekti, 290 jautājumi par projektu atsaukšanu, 140 izskatāmie jautājumi (ar iebildumiem par būtību vai protokolu), kā arī 77 informatīvie jautājumi vai jautājumi par uzdevumu izpildi.

Kā zināms, dokumentu projektu aprite Ministru kabinetā parasti sākas ar projekta pieteikšanu izsludināšanai Valsts sekretāru sanāksmē, lai saskaņotu viedokļus ministriju un nevalstisko organizāciju starpā. Ministru kabineta komitejas sēdēs tiek izvērtēti politikas plānošanas dokumenti un tiesību aktu projekti, kuri nav saskaņoti starpinstitūciju saskaņošanas procesā un par kuriem nav panākta vienošanās Valsts sekretāru sanāksmē. Savukārt Ministru kabineta sēdēs tiek pieņemti gala lēmumi par tiesību aktiem, apstiprināti politikas plānošanas dokumenti, izskatītas Ministru kabineta lietas un citi valdības kompetences jautājumi.

 
 

Ieva Aile
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja
Tālr.: 67082902 / 29104676
E-pasts: Ieva.Aile@mk.gov.lv
www.mk.gov.lv

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu  Nosūtīt priekšlikumu