Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Atbildīgā iestāde
Valsts kancelejas projekti
Projektu sasniegumi
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Eiropas Sociālais fonds - Ieguldījums tavā nākotnē

print Nosūtīt
print Drukāt

 

Brisele ieklausās Latvijas ekspertos
Eiropas Kustība Latvijā (EKL) apkopo ekspertu viedokļus, lai labāk pārstāvētu Latvijas intereses Eiropas Savienības (ES) līmenī Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā (EESK). Lasīt vairāk.

„SUSTENTO” piesaista cilvēku ar invaliditāti organizācijas no Latvijas novadiem
Biedrība „Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija „SUSTENTO”” atrod un apmāca jaunus sadarbības partnerus Latvijas novados, lai kopīgi aizstāvētu cilvēku ar invaliditāti intereses. Lasīt vairāk.

Cīnās par veselībai drošu ēdienu izglītības iestādēs ar celiakiju slimiem bērniem
Biedrība „Dzīve bez glutēna” pievērš sabiedrības uzmanību tam, ka Latvijas izglītības iestādēs bērniem ar celiakiju ir jāievieš atsevišķa ēdienkarte, kas nav bīstama viņu veselībai. Bērniem ar celiakiju ikdienā ir jāievēro bezglutēna diēta, tas nozīmē, ka uzturā nedrīkst lietot graudaugus saturošus pārtikas produktus (to skaitā arī visus miltu izstrādājumus, piemēram, maizi). Ja šo diētu neievēro, var rasties veselības traucējumi, sākot no sliktas dūšas un beidzot ar invaliditāti un neauglību. Lasīt vairāk.

Darba devēji, darbinieki un pašvaldības - pie viena galda
Darba devēji, darbinieki un pašvaldību pārstāvji kopīgiem spēkiem attīsta savu novadu, pilsētu un uzlabo ikdienas dzīves kvalitāti, regulāri tiekoties Trīspusējās konsultatīvajās padomēs un kopīgi pieņemot lēmumus par aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk.

E-rīks atvieglo NVO līdzdalību lēmumu pieņemšanā
E-rīks www.nvo.kompetences.lv nodrošina iespēju nevalstiskajām organizācijām apvienoties, pārstāvot kopējas intereses Ministru kabineta komiteju (MKK) sēdēs, un vieglāk sekot līdzi jaunumiem lēmumu pieņemšanas laikā. Lasīt vairāk.

Līvānu novada iedzīvotāji iegūst balsi – izveido NVO padomi
Šķiet, ikviens savā virtuvē zina, kā vajadzētu vadīt valsti un ko vajadzētu darīt novadā. Bet ko darīt, lai šīs idejas tiktu īstenotas? Kā apvienoties, lai panāktu izmaiņas? Uz šādiem jautājumiem Līvānu novadā risinājumu meklē biedrība „Baltā māja”. Lasīt vairāk.
 
„Dzīvības koks” aizstāv onkoloģisko pacientu intereses
Tikai apvienojoties, var panākt izmaiņas, tāpēc onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” veido sadarbības tīklu onkoloģisko pacientu interešu pārstāvniecībai. Lasīt vairāk.

No sarunām par telpu īri līdz likuma „Par grāmatvedību” grozījumiem
Eiropas Sociālā fonda finansēts projekts palīdz padziļināt sadarbību, iesaistot partnerus, lai NVO intereses aizstāvētu valstiskā līmenī. Lasīt vairāk.

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu  Nosūtīt priekšlikumu