Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Atbildīgā iestāde
Valsts kancelejas projekti
Projektu sasniegumi
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Valsts kancelejas projekti

print Nosūtīt
print Drukāt

 

 

Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departaments pilda atbildīgās iestādes funkcijas. Tas īsteno Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projektu "Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai".
 
Projekta ietvaros Valsts kanceleja nodrošina darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” un tās papildinājuma pasākumu „Labāka regulējuma politika” un „Cilvēkresursu kapacitātes stiprināšana” vadību un Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistīto institūciju nodarbināto un Eiropas Savienības fondu uzraudzības komitejas sastāvā esošo sociālo partneru pārstāvju kvalifikācijas paaugstināšanu.
 
Valsts kancelejas Valsts pārvaldes attīstības departaments ar Eiropas Savienības Sociālā fonda atbalstu īsteno pasākumus administratīvo šķēršļu samazināšanai iedzīvotājiem un nevalstiskajām organizācijām projekta „Administratīvā sloga samazināšana un administratīvo procedūru vienkāršošana” ietvaros. Savukārt valsts pārvaldes strukturālo reformu plānošana, ieviešana un valsts pārvaldes cilvēkresursu kvalitātes paaugstināšana tiek veikta ar projekta „Atbalsts strukturālo reformu ieviešanai valsts pārvaldē” atbalstu.

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu