Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Jaunumi
Par diskusiju dokumentiem
Valsts kancelejas diskusiju dokumenti
Kontakti
Līdzdalības iespējas
Praktiski padomi
Iniciatīva „Labākais līdzdalībā”
Noderīgi resursi
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

VARAM izstrādā koncepciju par kompetenču sadalījumu starp institūcijām jūras telpiskajā plānošanā

print Nosūtīt
print Drukāt

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izstrādā attīstības plānošanas dokumentu reģionālajā politikā – Koncepcija par kompetenču sadalījumu starp institūcijām jūras telpiskajā plānošanā.

Attīstības plānošanas dokuments tiek izstrādāts no 01.09.2010. līdz 01.08.2011.

Attīstības plānošanas dokumenta mērķis ir noteikt jūras telpiskajā plānošanā iesaistāmās institūcijas, to atbildības, kā arī izvērtēt Jūras telpiskā plānojuma izstrādei nepieciešamos resursus.

Attīstības plānošanas dokuments ir beztermiņa, jo atbilstoši Attīstības plānošanas sistēmas likuma 8.pantam tiek izstrādāts konceptuāla lēmuma pieņemšanai.

Sabiedrības līdzdalībai lūdzam pieteikties līdz 25.04.2011., elektroniski sūtot informāciju uz e-pasta adresi elina.veidemane@varam.gov.lv vai rakstiski, adresējot to Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Telpiskās plānošanas departamentam, Peldu iela 25, Rīgā, LV-1494, norādot savu kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruni un e-pastu). Precizēta informācija par sabiedrības līdzdalības iespējām un „Koncepcijas par kompetenču sadalījumu starp institūcijām jūras telpiskajā plānošanā” projekts tiks ievietoti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājas lapā internetā un informācija par to tiks nosūtīta uz sabiedrības pārstāvja norādīto e-pastu.

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā amatpersona ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Telpiskās plānošanas departamenta Reģionālās plānošanas nodaļas vecākā referente Elīna Veidemane (tālrunis: 67770498, e-pasta adrese: elina.veidemane@varam.gov.lv).

 

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu