Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
Izdruka no tap.mk.gov.lv

Ekskursija Ministru kabinetā

Vai Tu zināji, ka valdības sēžu zālē iegravētie vārdi „Viens likums, viena taisnība visiem” pieder šīs Ministru ēkas patronam un bijušajam Valsts prezidentam Kārlim Ulmanim, un kopš neatkarības atjaunošanas Zaļā zālē ir noritējušas vairāk nekā 1202 Ministru kabineta sēdes? Ja gribi uzzināt vairāk, apmeklē Ministru kabinetu!

Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties un apskatīt valdības sēžu zāli un preses konferenču zāli, Ministru prezidenta dāvanu skapi, Viesu salonu un Ministru prezidentu zāli, bibliotēku, kā arī neizpaliks izstāde par Valsts kancelejas izveidi un attīstību. Ar dažiem interesantiem faktiem par Ministru kabineta Zaļo zāli vari iepazīties jau tagad, izlasot šo faktu lapu.

Lai iepazītos ar valdības darbu un Ministru kabineta vēsturi, Valsts kanceleja piedāvā Ministru kabineta apskati gan grupās, gan individuāli katru piektdienu pulksten 12.00 un 15.00, kā arī pirmdienās pulksten 18.00.

Būsim pateicīgi, ja vismaz divas dienas pirms ekskursijas Valsts kancelejā tiks iesniegts katra grupas dalībnieka vai individuālā apmeklētāja vārds, uzvārds un dzimšanas dati, kā arī jānorāda grupas atbildīgā kontaktpersona. Individuālie apmeklētāji tiek iekļauti kādā no pieteiktajām ekskursiju grupām. Nebūtu vēlams, ka grupas dalībnieku skaits pārsniegtu 30 personas.

Interesenti ir aicināti apmeklēt izstādi un Ministru kabinetu, piesakoties Komunikācijas departamentā (e-pasts: maija.lace@mk.gov.lv, tālrunis 67082924)

Atceries, ka apmeklējot Ministru kabinetu, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, kas, ieejot Ministru kabineta ēkā, jāuzrāda apsardzes darbiniekiem, kā arī jāiziet drošības pārbaude.

Pirms viesojies Ministru kabinetā, valdības mājas gaiteņus un ievērojamākās vietas vari izstaigāt šajā virtuālajā tūrē: https://www.fotopano.lv/Tures/Ministru_Kabinets/MK_Ture.php.

Būsi gaidīts Ministru kabinetā!