Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
Izdruka no tap.mk.gov.lv

Seko mums

Aicinām sekot Ministru prezidenta, Valsts kancelejas un Ministru kabineta aktualitātēm sociālajās platformās!

twitter.com/Brivibas36

Jaunumi par Ministru prezidenta, Valsts kancelejas un Ministru kabineta darbu. Saites uz preses relīzēm, ziņas par aktuālo darba kārtību, saites uz jaunākajām fotogrāfijām, informācija par konferencēm un apmācībām, saites uz noderīgiem resursies un cita informācija, kas palīdzēs Jums sekot aktualitātēm un svarīgākajiem notikumiem Ministru kabinetā un Valsts kancelejā! Ar tvitera palīdzību Jūs varat uzzināt jaunumus, pirms tie nonāk medijos un uzzināt detaļas, kas nenonāk plašsaziņas līdzekļos.

twitter.com/Straujuma

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas tvitera konts.

flickr.com/photos/valstskanceleja

Fotogrāfijas no Ministru prezidenta un Valsts kancelejas nozīmīgākajiem notikumiem, tikšanām, sanāksmēm un pasākumiem. Tikai Valsts kancelejas fotoalbumā jūs atradīsiet fotogrāfijas arī no Ministru prezidenta un Valsts kancelejas neformālajiem notikumiem, piemēram, Ēnu dienas, Asinsdonoru dienas. Interneta foto albumā Jūs atradīsiet Valsts kancelejas uzņemtas fotogrāfijas, kuras varat izmantot informatīvos nolūkos. Fotogrāfijas tiek piedāvātas dažādos izmēros - gan piemērotas izmantošanai interneta vietnēs, gan drukāšanai. Fotogrāfijas ir atļauts izmantot bez maksas - norādot atsauci uz autoru, neizmainot un nerediģējot fotogrāfiju pēc būtības, kā arī tikai nekomerciālos nolūkos.

youtube.com/user/valstskanceleja

Video informācija par Ministru prezidenta un Valsts kancelejas darbu. Video kontā pieejamas Ministru prezidenta uzrunas un apsveikumi, kā arī video no Valsts kancelejas pasākumiem. Video Jūs varat noskatīties Youtube intereta vietnē, kā arī ievietotu Ministru kabineta mājas lapā. Tāpat Jūs varat izmantot iespēju video informatīvos nolūkos ievietot savā interneta vietnē.

youtube.com/user/latviavideo

Latvijas valsts pārvaldes iestāžu sagatavotā video informācija - sociālo kampaņu, reklāmu un informatīvo kampaņu video klipi. Video klipi apkopoti vienuviet, lai ikviens interesents var iepazīties ar tiem ne vien kampaņas laikā, bet jebukurā citā laikā.

 

 

Citas valsts pārvaldes iestādes sociālajos medijos