Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Jaunumi
Par diskusiju dokumentiem
Valsts kancelejas diskusiju dokumenti
Kontakti
Līdzdalības iespējas
Praktiski padomi
Iniciatīva „Labākais līdzdalībā”
Noderīgi resursi
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Aicinām NVO pieteikt savus pārstāvjus dalībai Ministru kabineta komitejas sēdēs un Valsts sekretāru sanāksmēs ar padomdevēja tiesībām

Valsts kanceleja
print Nosūtīt
print Drukāt

Ministru kabineta noteikumi nr. 300 „Ministru kabineta kārtības rullis” (http://www.likumi.lv/doc.php?id=190612; skat. dokumentu) nosaka, ka Valsts sekretāru sanāksmēs un Ministru kabineta komitejas sēdēs ar padomdevēja tiesībām var piedalīties „Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes pilnvarots pārstāvis” (punkti 63.2 un 149.15).

Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padome izstrādājusi un pieņēmusi izvirzīšanas kārtību un kritērijus nevalstisko organizāciju dalībai Valsts sekretāru sanāksmēs un Ministru kabineta komitejas sēdēs ar padomdevēja tiesībām (skat. dokumentu).

Atbilstoši Memoranda padomes 11.maija lēmumam, uzaicinām nevalstiskās organizācijas piedalīties atklātā konkursā un līdz 17.jūnijam iesniegt nepieciešamos dokumentus atbilstoši iepriekš minētai kārtībai. Minētajā datumā dokumentiem jābūt saņemtiem Valsts kancelejā.

Papildu informāciju jums sniegs Gunta Freimane, Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultante (tālr.67082929, 28341699; e-pasts gunta.freimane@mk.gov.lv; fakss 67284450 ).

Par nevalstisko organizāciju pārstāvja izvirzīšanas kārtību un kritērijiem dalībai Valsts sekretāru sanāksmēs un Ministru kabineta komitejas sēdēs ar padomdevēja tiesībām (.doc)
 

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu