Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Jaunumi
Par diskusiju dokumentiem
Valsts kancelejas diskusiju dokumenti
Kontakti
Līdzdalības iespējas
Praktiski padomi
Iniciatīva „Labākais līdzdalībā”
Noderīgi resursi
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Eiropas Komisija

print Nosūtīt
print Drukāt

Eiropas Komisija pārstāv ES kopējās, pārnacionālās intereses. Tās galvenie uzdevumi ir virzīt uz priekšu Eiropas integrāciju, veidot un attīstīt politikas, izstrādāt tiesību aktu projektus, kā arī uzraudzīt ES pieņemto līgumu, regulu, direktīvu un lēmumu īstenošanu. Komisija pārvalda ES ikgadējo budžetu un pārstāv ES intereses sarunās ar starptautiskām organizācijām.

Viens no Komisijas darbības principiem ir sabiedrības iesaistīšana lēmumu izstrādē. Eiropas Komisija aicina iedzīvotājus būt aktīviem, paust savu viedokli un ietekmēt ES politikas veidošanu.

Komisija veic sabiedriskas konsultācijas (public consultations) interneta portālā Your Voice in Europe (“Tava balss Eiropā”), kur ES iedzīvotāji var iesūtīt savu viedokli par jaunajiem likumdošanas priekšlikumiem, iniciatīvām un politikas dokumentu projektiem, dalīties pieredzē, piedalīties diskusijās, un konsultācijās internetā, kā arī atrast noderīgas interneta saites un informāciju. Tā, piemēram, Komisija saņēma vairāk nekā 6000 ES iedzīvotāju priekšlikumus un vērtējumus par REACH Regulas projektu.

Komisijas mājas lapā ir atrodami visu komisāru, kā arī darbinieku un ierēdņu tālruņi un e-pasta adreses. Ikviens ES iedzīvotājs var rakstiski vai mutiski sazināties ar Komisijas darbiniekiem, paust savu viedokli, uzdot jautājumus un uz savām vēstulēm saņemt rakstisku atbildi divu nedēļu laikā.

Vairāk informācijas par Eiropas Komisiju - Ārlietu ministrijas mājaslapā

Kontakti:

Eiropas Komisija

Adrese: Rue de la Loi / Wetstraat 200, B 1049, Brussels, Belgium
Tālrunis: +32 2 2991111
WWW: http://www.ec.europa.eu

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Adrese: Aspazijas bulvāris 28, Rīga LV 1050
Tālrunis: 67085400
Fakss: 67085448
E-pasts: press-rep-latvia-info@cec.eu.int 
WWW: http://www.eiropainfo.lv

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu