Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Aktualitātes
Par Zolitūdes traģēdijas jautājumiem
Mazinām slogu kopā!
Infografikas
Tiešraides
Gada pārskats - Latvijas valstij piederošie aktīvi
Vispārpieejamie dokumenti saistībā ar a/s "Parex banka" pārņemšanas procesu
Kalendārs
Vakances
Aktuālais jautājums
Informatīvie materiāli
Seko mums
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Liepājā atklāj 2.Starptautisko sabiedrības vadības vasaras skolu

Valsts kanceleja
26.06.2006
print Nosūtīt
print Drukāt

Šodien, 26.jūnijā, Liepājā Valsts kancelejas direktore Gunta Vesmane atklāja 2.Starptautisko sabiedrības vadības vasaras skolu „Cilvēkresursi kā vērtība valsts pārvaldē”.  

Uzrunājot vasaras skolas dalībniekus, G.Veismane norādīja, ka vasaras skola ir unikāla iespēja tikties ar vadošajiem Eiropas un ASV ekspertiem publiskās pārvaldes jomā, kā arī diskusiju forums, kas nodrošina modernu pārvaldības standartu izplatīšanos pāri valstu robežām reģionā. Valsts kancelejas direktore vērsa uzmanību uz darbaspēka mobilitātes tendencēm Eiropā, kā arī uz privātā sektora ietekmi valsts pārvaldes modernizācijā un inovāciju ieviešanā un pieaugošo konkurenci darbinieku atlasē. G.Veismane aicināja vasaras skolas dalībniekus izmantot vasaras skolas piedāvātās iespējas, aktīvi līdzdarboties un izmantot savā darbā jaunās idejas un labāko pieredzi.

Latvijas darbaspēka attīstības tendences atklāšanā iezīmēja Glāzgovas universitātes Juridiskās fakultātes eksperts darbaspēka jomā Čārlzs Vulfsons (Charles Woolfson, Lielbritānija). Č.Vulfsons norādīja, ka darbaspēks un tā mobilitāte ir viens no instrumentiem, ar kuriem Latvija var paaugstināt savu konkurētspēju Eiropā. Pēc eksperta uzstāšanās dalībnieki plašāk diskutēja par darbaspēka aizplūšanas problēmām.

2.Starptautiskā sabiedrības vadības vasaras skolu „Cilvēkresursi kā vērtība valsts pārvaldē” no 26. līdz 30.jūnijam Liepājā organizē Valsts kanceleja un Valsts Administrācijas skola. Tās galvenais mērķis ir veicināt valsts pārvaldes cilvēkresursu attīstību un sadarbību starp reģiona valsts pārvaldes darbiniekiem. Pasākumā piedalīsies 60 augsta un vidēja līmeņa valsts pārvaldes vadītāji un cilvēkresursu attīstības speciālisti no 12 valstīm, savukārt ar lekcijām apmācībās uzstāsies pasaulē atzīti akadēmiķi un eksperti.

Vasaras skola darbosies no 26. līdz 30.jūnijam Liepājā. Papildus informācijai preses pārstāvji var vērsties pie Valsts kancelejas pārstāves Daces Upītes pa tālruni 6555848.

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu