Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Aktualitātes
Par Zolitūdes traģēdijas jautājumiem
Mazinām slogu kopā!
Infografikas
Tiešraides
Gada pārskats - Latvijas valstij piederošie aktīvi
Vispārpieejamie dokumenti saistībā ar a/s "Parex banka" pārņemšanas procesu
Kalendārs
Vakances
Aktuālais jautājums
Informatīvie materiāli
Seko mums
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Valsts institūciju auto nomas konkursā uzvar AXUS FINLAND OY un SIA “BALTIJAS AUTOLĪZINGS”

Valsts kanceleja
31.07.2006
print Nosūtīt
print Drukāt

27.jūlijā, centralizētajā autonomas konkursā par 443 automašīnu nomu valsts iestāžu vajadzībām ir uzvarējuši AXUS FINLAND OY (ALD AUTOMOTIVE FINLAND) un SIA “BALTIJAS AUTOLĪZINGS”.

Kopējā piedāvātā līgumcena 443 auto nomai uz 36 mēnešiem ir 3,2 milj. lati. 16 automašīnas ir ministriju un īpašu uzdevumu ministru sekretariātu un 427 automašīnas to padotībā esošo valsts iestāžu vajadzībām.

Piedāvājumus iesniedza četri pretendenti – AXUS FINLAND OY, SIA “BALTIJAS AUTOLĪZINGS”, SIA “TRANSPORENT” un SIA "IDEAL SERVICES".

Piedāvājumus salīdzināja un vērtēja 13 automobiļu grupās, ņemot vērā atbilstību kvalifikācijas un tehniskajām prasībām, nomas maksu, nomas pakalpojumu kvalitāti – piedāvātos papildus pakalpojumus, tehnisko apkopju izmaksas un apkopes iespējas reģionos, kā arī maksu par paredzamā nobraukuma pārsniegumu.

Saskaņā ar konkursa rezultātiem valsts pārvaldes iestādes nomās Mitsubishi, Renault, Škoda, Audi, Volkswagen, Volvo un Suzuki markas automašīnas.

165 transportlīdzekļi būs Renault Megane Kombi, 71 - Renault Megane Sedan, 41 - Suzuki Jimny, 37 - Škoda Oktavia, 28 - Renault Kangoo 4x4, 26 - Renault Grand Scenic, 25 - Volkswagen Transporter, 19 - Renault Laguna, 13 - Audi A6, septiņas - Mitsubishi Colt un Volkswagen Caddy, trīs - Suzuki Grand Vitara un viena Volvo XC70 modeļa automašīna.

Šis ir jau ceturtais centralizētais auto nomas (operatīvā līzinga) konkurss. Šajā konkursā paredzēts nodrošināt ar automobiļiem tās iestādes, kurām šogad beigsies 2003.gadā noslēgtie nomas līgumi, kā arī iestādēm, kuras automašīnas bija iegādājušās pirms centralizētās auto līzinga sistēmas ieviešanas 2003.gadā. Konkursa nolikums ir sagatavots atbilstoši valsts iestāžu vajadzībām un ieteikumiem, kurus konkursa komisija ir izskatījusi un izvērtējusi nolikuma tapšanas gaitā.

Visus pieteikumus vērtēja Dienesta transportlīdzekļu nomas konkursa komisija, kurā darbojas pārstāvji no Valsts kancelejas, Finanšu, Zemkopības, Vides un Satiksmes ministrijas, Ceļu satiksmes drošības direkcijas, Autotransporta direkcijas, Rīgas Tehniskās universitātes.

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu