Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Aktualitātes
Par Zolitūdes traģēdijas jautājumiem
Mazinām slogu kopā!
Infografikas
Tiešraides
Gada pārskats - Latvijas valstij piederošie aktīvi
Vispārpieejamie dokumenti saistībā ar a/s "Parex banka" pārņemšanas procesu
Kalendārs
Vakances
Aktuālais jautājums
Informatīvie materiāli
Seko mums
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Ministru kabinets apstiprina Valsts kancelejas darbības stratēģiju

Valsts kanceleja
18.07.2006
print Nosūtīt
print Drukāt

Šodien, 18.jūlijā Ministru kabinets apstiprināja Valsts kancelejas darbības stratēģiju 2007.–2009.gadam.

Valsts kancelejas mērķis ir kļūt par mūsdienīgu valsts pārvaldes centru, kas strādā visas sabiedrības interesēs. Valsts kanceleja savā darbībā balstās uz šādām kopīgām vērtībām: godīgums un mērķtiecība, profesionāla un radoša komanda, izaugsme un attīstība, atklātība un sadarbība.

Valsts Kancelejas direktore Gunta Veismane uzsver, ka Valsts kancelejai ir trīs galvenie darbības virzieni - Ministru kabineta un Ministru prezidenta darba organizatoriskā un saturiskā nodrošināšana, valsts pārvaldes politikas plānošana un realizēšana un specifisku funkciju īstenošana.

Katram darbības virzienam ir noteiktas vairākas vidēja termiņa prioritātes, uz kurām balstoties, Valsts kanceleja katru gadu izstrādā darba plānu.

Valsts Kancelejas darbības prioritātes Ministru kabineta un Ministru prezidenta darba organizatoriskā un saturiskā nodrošināšanā līdz 2009.gadam būs politikas plānošanas un koordinācijas sistēmas, kā arī valdības komunikācijas politikas pilnveidošana, informācijas sistēmu attīstīšana un iedzīvotāju informācijas centra izveide.

Valsts Kancelejas nozīmīgākie uzdevumi valsts pārvaldes politikas plānošanā un realizēšanā nākamajos trīs gados būs valsts pārvaldes reformas politikas izstrāde un īstenošana, cilvēkresursu attīstības politikas plānošana un īstenošana, ES finanšu instrumentu izmantošana valsts pārvaldes cilvēkresursu attīstībā un kvalitātes vadības un pakalpojumu kvalitātes ieviešana valsts pārvaldē.

Valsts Kancelejas darbības stratēģijā 2007. līdz 2009. gadam kā specifiskās funkcijas ir definētas valsts interešu pārstāvības nodrošināšana starptautiskajos un vietējos tiesvedības procesos, kā arī citas specifiskās funkcijas.

Lai nodrošinātu stratēģisku un vidēja termiņa valsts pārvaldes iestāžu darbību un finansējumu, valsts pārvaldes iestādes gatavo trīs gadu darbības stratēģijas. Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane min, ka pozitīvi ir vērtējamas Vides ministrijas un Satiksmes ministrijas darbības stratēģijas, kas ir pirmās izstrādātās un apstiprinātās stratēģijas Ministru Kabinetā. Tas norāda ministriju augsto kapacitāti darbības sakārtošanā un optimizēšanā.

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu