Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Aktualitātes
Par Zolitūdes traģēdijas jautājumiem
Mazinām slogu kopā!
Infografikas
Tiešraides
Gada pārskats - Latvijas valstij piederošie aktīvi
Vispārpieejamie dokumenti saistībā ar a/s "Parex banka" pārņemšanas procesu
Kalendārs
Vakances
Aktuālais jautājums
Informatīvie materiāli
Seko mums
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Notiks pirmā Latvijas Pētniecības un inovāciju stratēģiskās padomes sēde

Valsts kanceleja
22.07.2014
print Nosūtīt
print Drukāt

Trešdien, 23.jūlijā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma vadīs Latvijas Pētniecības un inovācijas stratēģiskās padomes pirmo sēdi. Tās laikā pārrunās aktuālos jautājumus sekmīgai un stratēģiskai pētniecības, tehnoloģiju attīstības un inovācijas politikas īstenošanai Latvijā.


Padomes sēdē piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, augstskolu pārstāvji un zinātnieki. Tikšanās laikā padomes sēdes pārstāvji runās par organizēto diskusiju rezultātiem viedas specializācijas stratēģijas saturam un ieviešanai, rīcības plānu inovāciju publiskās infrastruktūras izveidei, valdības rīcības plānu Latvijas valsts budžeta pieauguma nodrošinājumam zinātnei Latvijas Nacionālais attīstības plāna paredzētajā apjomā, kā arī notiks diskusija par Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem Latvijas zinātnes strukturālo reformu pasākumiem.


Latvijas Pētniecības un inovāciju stratēģiskā padome ir koleģiāla un koordinējoša institūcija, kas izveidota ar mērķi nodrošinātu saskaņotu starpinstitūciju sadarbību un īstenotu sekmīgu pētniecības, tehnoloģiju attīstības un inovācijas politiku, kā arī viedās specializācijas stratēģijas ieviešanu un uzraudzību. Tādējādi tiks veidota inovāciju kapacitāte, pētniecības un industrijas integrācija un sabiedrības izpratne par pētniecību kā sabiedrisko vērtību radošu aktivitāti, kas vajadzīga Latvijas attīstībai un konkurētspējai.


Tikšanās plānota plkst. 10:00-11:30, Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvs).
Medijiem: TV/foto iespēja tikšanās sākumā, pēc sēdes – atbildes uz mediju jautājumiem.

Sabīne Spurķe
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr.: 67082987, 26606554
E-pasts: sabine.spurke@mk.gov.lv

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu