Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Ministru kabineta mājas lapa
Ministru kabineta sēdes (līdz 08.09.2021)
Ministru kabineta komitejas sēdes (līdz 08.09.2021)
Valsts sekretāru sanāksmes (līdz 14.09.2021)
Tiesību aktu projekti (līdz 08.09.2021)
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Protokols Nr. 25

print Nosūtīt
print Drukāt

VALSTS SEKRETĀRU SANĀKSMES 

P R O T O K O L S

 

Rīgā

Nr.25

2016.gada 30.jūnijā

 

Sanāksmi vada

Valsts kancelejas direktors

 

 

 M.Krieviņš

Ar balsstiesībām piedalās:

Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs

J.Garisons

Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece

I.Skujiņa

Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs

J.Stinka

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietā - Administrācijas vadītāja

I.Braunfelde

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks

D.Trofimovs

Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks - departamenta direktors

E.Severs

Kultūras ministrijas valsts sekretārs

S.Voldiņš

Labklājības ministrijas valsts sekretāre

I.Jaunzeme

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs

K.Ozoliņš

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs

R.Kronbergs

Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks

K.Ketners

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs

R.Muciņš

Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietnieks

J.Šnore

Ar padomdevēja tiesībām piedalās:

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka
vietā - nodaļas vadītāja

I.Jaunkunga

Nevalstisko organizāciju pārstāve

K.Zonberga

Pārresoru koordinācijas centra vadītāja vietnieks, nodaļas vadītājs V.Vesperis

Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos, Juridiskā departamenta vadītāja

I.Gailīte

Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes un komunikācijas jautājumos, Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja

Protokolē

Dokumentu pārvaldības departamenta Ministru kabineta sēžu nodrošināšanas nodaļas vecākā referente

I.Aile
J.Borovika

 

Sanāksmi sāk plkst. 9:10

Pieteiktie projekti

1.§

Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 20.novembra noteikumos Nr.780 "Noteikumi par kārtību, kādā izmaksājama kompensācija uz militārajām mācībām iesauktajiem rezerves karavīriem, un kompensācijas apmēru""

VSS-603
____________________________________

(M.Krieviņš)

Aizsardzības ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju un Finanšu ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
2.§
Pamatnostādņu projekts "Par Attīstības sadarbības politikas pamatnostādnēm 2016.-2020.gadam"

VSS-624
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Ārlietu ministrijai rīkojuma projektu un pamatnostādņu projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Aizsardzības ministriju, Ekonomikas ministriju, Iekšlietu ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Kultūras ministriju, Labklājības ministriju, Satiksmes ministriju, Veselības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Zemkopības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Valsts kanceleju, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Ārlietu ministrija lūgs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Rektoru padomes un biedrības "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai" viedokli par pamatnostādņu projektu.
 
3.§
Rīkojuma projekts "Par valsts īpašuma objekta Mellužu prospektā 31, Jūrmalā, nodošanu privatizācijai"

VSS-598
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ekonomikas ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju un Finanšu ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
4.§
Rīkojuma projekts "Par valsts īpašuma objekta Selgas ielā 9, Rīgā, nodošanu privatizācijai"

VSS-599
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ekonomikas ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju un Finanšu ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
5.§
Rīkojuma projekts "Par ogļūdeņražu izpētes un ieguves darbu licencēšanas komisiju"

VSS-600
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Ekonomikas ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Satiksmes ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Ekonomikas ministrija lūgs Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta, Valsts vides dienesta, valsts akciju sabiedrības "Latvijas Jūras administrācija" un Hidrogrāfijas dienesta viedokli par rīkojuma projektu.
 
6.§
Noteikumu projekts "Noteikumi par rūpniecības produktu kodu sarakstu"

VSS-612
____________________________________

(J.Šnore, M.Krieviņš)

Ekonomikas ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Zemkopības ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
7.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2016.gada 29.marta noteikumos Nr.179 "Kārtība, kādā nosakāms naudas sods par Konkurences likuma 11.panta pirmajā daļā un 13.pantā un Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likuma 5., 6., 7. un 8.pantā paredzētajiem pārkāpumiem""

VSS-614
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Ekonomikas ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Ekonomikas ministrija lūgs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viedokli par noteikumu projektu.
 
8.§
Rīkojuma projekts "Par valsts nekustamo īpašumu pārdošanu"

VSS-601
____________________________________

(M.Krieviņš)

Finanšu ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju un Iekšlietu ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
9.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 27.decembra noteikumos Nr.1032 "Noteikumi par budžetu ieņēmumu klasifikāciju""

VSS-602
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Finanšu ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Aizsardzības ministriju, Ārlietu ministriju, Ekonomikas ministriju, Iekšlietu ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Kultūras ministriju, Labklājības ministriju, Satiksmes ministriju, Veselības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Zemkopības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Latvijas Pašvaldību savienību, Ģenerālprokuratūru, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Finanšu ministrija lūgs Centrālās vēlēšanu komisijas, Satversmes tiesas, Valsts prezidenta kancelejas, Saeimas kancelejas, Centrālās zemes komisijas, Tiesībsarga biroja, Sabiedrības integrācijas fonda, Augstākās tiesas un Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes viedokli par noteikumu projektu.
 
10.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 30.augusta noteikumos Nr.662 "Akcīzes preču aprites kārtība""

VSS-605
____________________________________

(M.Krieviņš)

Finanšu ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Ekonomikas ministriju, Veselības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Darba devēju konfederāciju (atzinumus iesniegt līdz š.g. 11.jūlijam). Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
11.§
Likumprojekts "Grozījums Bērnu tiesību aizsardzības likumā"

VSS-616
____________________________________

(M.Krieviņš)

Iekšlietu ministrijai likumprojektu, anotāciju un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Labklājības ministriju, Satiksmes ministriju un Valsts kanceleju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
12.§
Informatīvais ziņojums "Bērnu noziedzības novēršanas un bērnu aizsardzības pret noziedzīgu nodarījumu pamatnostādņu 2013.–2019.gadam īstenošanas vidusposma (2013.-2015.gadā) novērtējums"

VSS-617
____________________________________

(M.Krieviņš)

Iekšlietu ministrijai informatīvo ziņojumu un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Aizsardzības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Kultūras ministriju, Labklājības ministriju, Veselības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Valsts kanceleju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
13.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 24.maija noteikumos Nr.351 "Noteikumi par vispārējās aprūpes māsas izglītību un profesionālo kvalifikāciju apliecinošiem dokumentiem, kurus atzīst, piemērojot speciālo profesionālās kvalifikācijas atzīšanas sistēmu""

VSS-609
____________________________________

(M.Krieviņš)

Izglītības un zinātnes ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Veselības ministriju, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
14.§
Informatīvais ziņojums "Par priekšlikumiem, lai novērstu informācijas, kas ietver aicinājumu uz naidu un vardarbību, izplatīšanu publiskā, tostarp interneta, vidē"

VSS-608
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Kultūras ministrijai informatīvo ziņojumu un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ārlietu ministriju, Iekšlietu ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Labklājības ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Pārresoru koordinācijas centru. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Kultūras ministrija lūgs Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes viedokli par informatīvo ziņojumu.
 
15.§
Informatīvais ziņojums "Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta "Labas prakses un pieredzes apmaiņa modernas un ilgtspējīgas metadatu krātuves izveidei" īstenošanu"

VSS-623
____________________________________

(M.Krieviņš)

Kultūras ministrijai informatīvo ziņojumu un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju un Finanšu ministriju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
16.§
Noteikumu projekts "Grozījums Ministru kabineta 2007.gada 4.decembra noteikumos Nr.829 "Noteikumi par dienas centru, grupu māju (dzīvokļu) un pusceļa māju izveidošanas un uzturēšanas izdevumu līdzfinansēšanu""

VSS-606
____________________________________

(M.Krieviņš)

Labklājības ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
17.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2013.gada 30.jūlija noteikumos Nr.463 "Noteikumi par pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, pasta tīkla piekļuves punktu, pastkastīšu punktu un pastkastīšu ierīkošanu, izvietošanu un noformēšanu, kā arī pārrobežu pasta sūtījumu apstrādes vietu ierīkošanu""

VSS-604
____________________________________

(M.Krieviņš)

Satiksmes ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju, Valsts kanceleju, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
18.§
Noteikumu projekts "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 6.1.4.specifiskā atbalsta mērķa "Pilsētu infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu" 6.1.4.2.pasākuma "Nacionālas nozīmes attīstības centru integrēšana TEN-T tīklā" īstenošanas noteikumi"

VSS-607
____________________________________

(M.Krieviņš)

Satiksmes ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju, Labklājības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Latvijas Pašvaldību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
19.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2016.gada 12.janvāra noteikumos Nr.27 "Noteikumi par atpūtas kuģu un ūdens motociklu būvniecību, atbilstības novērtēšanu un piedāvāšanu tirgū""

VSS-610
____________________________________

(M.Krieviņš)

Satiksmes ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
20.§
Likumprojekts "Grozījums Jūras kodeksā"

VSS-611
____________________________________

(M.Krieviņš)

Satiksmes ministrijai likumprojektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Aizsardzības ministriju, Ekonomikas ministriju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
21.§
Rīkojuma projekts "Par valstij piederošā nekustamā īpašuma "Autoceļš V255" Launkalnes pagastā, Smiltenes novadā, nodošanu Smiltenes novada pašvaldības īpašumā"

VSS-613
____________________________________

(M.Krieviņš)

Satiksmes ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
22.§
Konceptuāls ziņojums "Par advokātu procesa ieviešanu atsevišķās civillietu kategorijās"

VSS-625
____________________________________

(M.Krieviņš)

Tieslietu ministrijai rīkojuma projektu un konceptuālo ziņojumu saskaņot ar Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju, Iekšlietu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
23.§
Rīkojuma projekts "Par zemes reformas pabeigšanu Ciblas novada lauku apvidū"

VSS-626
____________________________________

(M.Krieviņš)

Tieslietu ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
24.§
Rīkojuma projekts "Par zemes reformas pabeigšanu Viļānu novada lauku apvidū"

VSS-627
____________________________________

(M.Krieviņš)

Tieslietu ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
25.§
Rīkojuma projekts "Par zemes reformas pabeigšanu Rūjienas novada Rūjienas pilsētā"

VSS-628
____________________________________

(M.Krieviņš)

Tieslietu ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
26.§
Informatīvais ziņojums "Par izglītības attīstību veselības jomā"

VSS-621
____________________________________

(M.Krieviņš)

Veselības ministrijai informatīvo ziņojumu un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Aizsardzības ministriju, Ekonomikas ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Labklājības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
27.§
Noteikumu projekts "Kārtība, kādā komersants paziņo par elektronisko cigarešu un elektronisko cigarešu uzpildes flakonu tirdzniecības uzsākšanu"

VSS-622
____________________________________

(M.Krieviņš)

Veselības ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju, Valsts kanceleju un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
28.§
Rīkojuma projekts "Par valstij piekrītošā dzīvokļa īpašuma Nr.26 Celtnieku ielā 7, Viļānos, Viļānu novadā, nodošanu Viļānu novada pašvaldības īpašumā"

VSS-629
____________________________________

(M.Krieviņš)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai rīkojuma projektu, anotāciju un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
29.§
Rīkojuma projekts "Par valsts nekustamā īpašuma Katrīnas ielā 5A, Rīgā, nodošanu Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā"

VSS-630
____________________________________

(M.Krieviņš)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
30.§
Likumprojekts "Par Apvienoto Nāciju Organizācijas Vispārējās konvencijas par klimata pārmaiņām Parīzes Nolīgumu"

VSS-631
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai likumprojektu, anotāciju un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ārlietu ministriju, Ekonomikas ministriju, Iekšlietu ministriju, Satiksmes ministriju, Zemkopības ministriju un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
2. Pieņemt zināšanai, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija lūgs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viedokli par likumprojektu.
 
31.§
Informatīvais ziņojums "Par bēgļu un personu ar alternatīvo statusu uzņemšanas un sociālekonomiskās iekļaušanas pasākumu ietekmi uz pašvaldību budžetiem"

VSS-632
____________________________________

(M.Krieviņš)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai informatīvo ziņojumu un protokollēmuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju, Iekšlietu ministriju, Kultūras ministriju, Labklājības ministriju, Veselības ministriju, Latvijas Pašvaldību savienību un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
32.§
Rīkojuma projekts "Par Valsts ilgtermiņa tematisko plānojumu Baltijas jūras piekrastes publiskās infrastruktūras attīstībai"

VSS-633
____________________________________

(M.Krieviņš)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai rīkojuma projektu saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Aizsardzības ministriju, Ekonomikas ministriju, Iekšlietu ministriju, Kultūras ministriju, Satiksmes ministriju, Veselības ministriju, Zemkopības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Latvijas Pašvaldību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
33.§
Rīkojuma projekts "Par valsts meža zemes nodošanu Carnikavas novada pašvaldības īpašumā"

VSS-618
____________________________________

(M.Krieviņš)

Zemkopības ministrijai rīkojuma projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
34.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 2.maija noteikumos Nr.296 "Noteikumi par rūpniecisko zveju teritoriālajos ūdeņos un ekonomiskās zonas ūdeņos""

VSS-619
____________________________________

(M.Krieviņš)

Zemkopības ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Pašvaldību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
35.§
Noteikumu projekts "Grozījums Ministru kabineta 2015.gada 16.jūnija noteikumos Nr.323 "Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākuma "Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība" apakšpasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai""

VSS-620
____________________________________

(M.Krieviņš)

1. Ņemot vērā sanāksmes dalībnieku izteiktos viedokļus, noteikumu projektam nepiemērot saīsinātu izsludināšanas un saskaņošanas kārtību - noklusējuma saskaņojumu.
2. Zemkopības ministrijai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 
36.§
Noteikumu projekts "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.4.2.specifiskā atbalsta mērķa "Valsts pārvaldes profesionālā pilnveide un sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē mazo un vidējo komersantu atbalsta, korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomās" 3.4.2.2.pasākuma "Sociālā dialoga attīstība labāka tiesiska regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības atbalsta jomā" īstenošanas noteikumi"

VSS-615
____________________________________

(M.Krieviņš)

Valsts kancelejai noteikumu projektu un anotāciju saskaņot ar Tieslietu ministriju, Finanšu ministriju, Labklājības ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Pārresoru koordinācijas centru, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Saskaņoto projektu iesniegt Valsts kancelejā.
 

Atsaucamie projekti

37.§

Likumprojekts "Grozījumi Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likumā"

VSS-1360
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Ekonomikas ministrijas 2016.gada 14.jūnija vēstulē Nr.231-2-5535 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 17.decembra sanāksmē izsludināto likumprojektu (prot. Nr.49 4.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 19.augustam.
 
38.§
Noteikumu projekts "Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumos Nr.484 "Administratīvā pārkāpuma protokola veidlapu un naudas soda kvīts veidlapu izgatavošanas un izmantošanas kārtība""

VSS-1312
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Iekšlietu ministrijas 2016.gada 28.jūnija vēstulē Nr.1-55/1599 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 10.decembra sanāksmē izsludināto noteikumu projektu (prot. Nr.48 9.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 1.augustam.
 
39.§
Likumprojekts "Grozījums Meža likumā"

VSS-890
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Izglītības un zinātnes ministrijas 2016.gada 16.jūnija vēstulē Nr.01-05e/2455 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 27.augusta sanāksmē izsludināto likumprojektu (prot. Nr.33 8.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 1.oktobrim.
 
40.§
Likumprojekts "Par likuma "Par valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Bulduru dārzkopības vidusskola", tās kapitāla daļām un nekustamajiem īpašumiem" atzīšanu par spēku zaudējušu"

VSS-1273
____________________________________

(E.Severs, M.Krieviņš)

Atsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 3.decembra sanāksmē izsludināto Izglītības un zinātnes ministrijas likumprojektu (prot. Nr.47 9.§).
 
41.§
Informatīvais ziņojums "Viedās specializācijas stratēģijas monitoringa sistēmas izmaksu plāns"

VSS-1293
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Izglītības un zinātnes ministrijas 2016.gada 28.jūnija vēstulē Nr.01-05e/2603 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 10.decembra sanāksmē izsludināto informatīvo ziņojumu (prot. Nr.48 11.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 31.augustam.
 
42.§
Informatīvais ziņojums "Pasažieru pārvadājumu ar taksometriem jomas tiesiskais regulējums un priekšlikumi tās pilnveidošanai"

VSS-1283
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Satiksmes ministrijas 2016.gada 29.jūnija vēstulē Nr.03-05/2385 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 3.decembra sanāksmē izsludināto informatīvo ziņojumu (prot. Nr.47 12.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 1.septembrim.
 
43.§
Likumprojekts "Ātrdarbīgu elektronisko sakaru tīklu izvēršanas likums"

VSS-1365
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Satiksmes ministrijas 2016.gada 16.jūnija vēstulē Nr.03-03/2262 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 17.decembra sanāksmē izsludināto likumprojektu (prot. Nr.49 17.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 22.jūlijam.
 
44.§
Likumprojekts "Grozījumi Apgrūtināto teritoriju informācijas sistēmas likumā"

VSS-1366
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Satiksmes ministrijas 2016.gada 16.jūnija vēstulē Nr.03-03/2262 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 17.decembra sanāksmē izsludināto likumprojektu (prot. Nr.49 18.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 22.jūlijam.
 
45.§
Likumprojekts "Grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā"

VSS-1369
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Satiksmes ministrijas 2016.gada 16.jūnija vēstulē Nr.03-03/2262 minēto, atsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 17.decembra sanāksmē izsludināto likumprojektu (prot. Nr.49 21.§).
 
46.§
Rīkojuma projekts "Par valsts meža zemes nodošanu Olaines novada pašvaldības īpašumā"

VSS-884
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Zemkopības ministrijas 2016.gada 15.jūnija vēstulē Nr.3.4-10e/1439/2016 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 20.augusta sanāksmē izsludināto rīkojuma projektu (prot. Nr.32 22.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2017.gada 1.janvārim.
 
47.§
Likumprojekts "Trauksmes cēlēju likums"

VSS-1371
____________________________________

(M.Krieviņš)

Ņemot vērā Valsts kancelejas 2016.gada 20.jūnija vēstulē Nr.3.1.1/31 minēto, neatsaukt Valsts sekretāru 2015.gada 17.decembra sanāksmē izsludināto likumprojektu (prot. Nr.49 54.§) un pagarināt tā iesniegšanas termiņu līdz 2016.gada 31.augustam.
 
48.§
Rīkojuma projekts "Par atļauju sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" līdzdalības iegūšanai kapitālsabiedrībā"

VSS-523
____________________________________

(M.Krieviņš)

Atsaukt Valsts sekretāru 2016.gada 2.jūnija sanāksmē izsludināto Veselības ministrijas rīkojuma projektu (prot. Nr.22 18.§).
 

Izskatāmie tiesību aktu projekti

49.§

Likumprojekts "Par Otro Protokolu, ar ko groza Latvijas Republikas valdības un Singapūras Republikas valdības līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma nodokļiem"

TA-1264 ____________________________________

(A.Birums, I.Skujiņa, J.Garisons, R.Kronbergs, M.Krieviņš)

1. Atbalstīt iesniegto likumprojektu un Ministru kabineta sēdes protokollēmuma projektu.
Finanšu ministrijai likumprojektu un Ministru kabineta sēdes protokollēmuma projektu iesniegt izskatīšanai Ministru kabineta sēdē.
2. Ministrijām ievērot Latvijas starptautisko līgumu slēgšanas praksi un gadījumos, kad starptautiskais līgums tiek slēgts divās valodās un viena no tām ir latviešu valoda, nevienai no valodām nav noteicošā spēka.
 

Slēgtā daļa

50.§

Ārlietu ministrijas informācija par ārvalstu vizītēm

SAN-1076-DV ____________________________________

(I.Skujiņa, J.Garisons, M.Krieviņš)

Pieņemt zināšanai Ārlietu ministrijas sniegto informāciju.
 
51.§
Valsts budžeta likuma paskaidrojumu (izdevumu daļas) pilnveidošana 2017.gadam

____________________________________

(J.Plūme, D.Gulbe, I.Jaunzeme, D.Trofimovs, A.Baumanis, J.Garisons, K.Ozoliņš, R.Kronbergs, S.Voldiņš, E.Severs, I.Braunfelde, M.Krieviņš)

1. Pieņemt zināšanai Finanšu ministrijas sniegto informāciju.
2. Finanšu ministrijai organizēt tikšanos ar nozaru ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm par likumprojekta "Par valsts budžetu 2017.gadam" paskaidrojumu sagatavošanu pilnveidotā saturā un izskatā, nepieciešamos jautājumus pārrunājot ar budžeta paskaidrojumu sagatavošanā iesaistītajiem ekspertiem.
3. Finanšu ministrijai sagatavot noteikumu projektu par attiecīgiem grozījumiem Ministru kabineta 2012. gada 31. jūlija noteikumos Nr.523 "Noteikumi par budžeta pieprasījumu izstrādāšanas un iesniegšanas pamatprincipiem", projektā norādīt arī atbildīgo kontaktpersonu un nosūtīt to ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm atzinumu sniegšanai.
4. Ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm atzinumi sniedzami divu nedēļu laikā no projekta saņemšanas.
5. Lai nodrošinātu likumprojekta "Par valsts budžetu 2017.gadam" paskaidrojumu sagatavošanu pilnveidotā saturā, Finanšu ministrijai šī protokollēmuma 3.punktā minēto noteikumu projektu pēc tā saskaņošanas ar ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm virzīt izskatīšanai Ministru kabinetā kā Ministru kabineta lietu.
 

Sanāksmi slēdz plkst. 10:15

Valsts kancelejas direktors
Mārtiņš Krieviņš

Skatīt darba kārtību