Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Valsts kancelejas jaunumi
Mīti valsts pārvaldē
Prezidentūra ES
Valsts kancelejas darbību reglamentējošie dokumenti
Valsts kancelejas budžets
Valsts kancelejas iepirkums
Komisijas, darba grupas un starpinstitūciju sanāksmes
Datu bāzes
Saites
Valsts kancelejas gada pārskati
Darbinieku kontaktu katalogs
Valsts kancelejas vēsture
Konference „Sociālie mediji un web@valsts pārvalde.lv”
Informācijas atkalizmantošanas iespējas
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Valsts kancelejas direktori

print Nosūtīt
print Drukāt

(Valsts kancelejas direktore no 2000.gada 25.aprīļa līdz 2010.gada 31.decembrim)

No 2000.gada 25.aprīļa līdz 2010.gada 31.decembrim Valsts kanceleju vadīja Gunta Veismane. Pirms kļūšanas par Valsts kancelejas direktori, G.Veismane septiņus gadus bija Valsts administrācijas skolas direktore.

G.Veismane ir ieguvusi bakalaura grādu Latvijas Valsts Universitātes Ekonomikas fakultātē, apguvusi stratēģiskās vadīšanas un organizācijas kultūras kursu Hārvardas universitātes Hārvardas biznesa skolā, kā arī Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā. Lasījusi lekcijas vairākās Latvijas augstskolās.

Uzsākot darbu Valsts kancelejas direktora amatā, G.Veismane izvirzīja mērķi izveidot Valsts kanceleju par modernu un mūsdienu prasībām atbilstošu valsts pārvaldes iestādi un par kompetentu valsts pārvaldes koordinācijas centru.

G.Veismanes vadībā Valsts kancelejas funkcijas un uzdevumi tika būtiski paplašināti, arvien lielāku uzsvaru liekot ne tikai uz Ministru kabineta atbalsta funkcijām, bet arī uz valsts pārvaldes politikas plānošanu un īstenošanu.

Šajā laikā īstenoti vairāki visai valsts pārvaldei nozīmīgi projekti – pieņemts Ministru kabineta kārtības rullis, izveidota jauna Ministru kabineta mājaslapa internetā, izveidota Ministru kabineta sēžu dokumentu vadības sistēma e-portfelis, izstrādāta dokumentu elektroniskās aprites un uzdevumu kontroles sistēma DAUKS. Lai sekmētu efektīvas un sabiedrības interesēm atbilstošas valsts pārvaldes darbību, nodrošinot pilsoniskās sabiedrības iesaisti lēmumu pieņemšanas procesos, 2005.gadā parakstīts Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorands. Memoranda mērķu un principu ieviešanai valsts pārvaldē izveidota Memoranda īstenošanas padome, kuru kopš tās pirmsākumiem vadīja G.Veismane.

1998.gadā G.Veismane saņēmusi Ministru kabineta Atzinības rakstu par sasniegumiem ierēdņu mācību sistēmas izveidošanā un attīstībā. 2010.gadā saņēmusi Ministru prezidenta Atzinības rakstu par profesionālu darbu un nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts pārvaldes attīstībā, Valsts kancelejas kā valdības centra stiprināšanā un Ministru kabineta darba nodrošināšanā.

 

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu