Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Labāks regulējums
Cilvēkresursu attīstības politika
Kvalitātes vadība
ES projekti valsts pārvaldes attīstībai
Arhīvs
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Noderīgi resursi

print Nosūtīt
print Drukāt

  • Eiropas Kvalitātes organizācija

Eiropas Kvalitātes organizācija (European Organization for Quality) ir autonoma bezpeļņas organizācija, kas apvieno nacionālās kvalitātes organizācijas. Tajā piedalās pa vienai organizācijai no katras dalībvalsts (t.s. pilnvērtīgie dalībnieki/full members), kā arī citas institūcijas, uzņēmumi un indivīdi. Tās misija ir sekmēt informācijas, zināšanu un pieredzes apmaiņu un pielietošanu visā Eiropā. Savas darbības ietvaros tā ir sagatavojusi materiālu, kurā apkopota informācija par Eiropas valstu kvalitātes un standartizācijas organizācijām, kā arī sniegts ieskats kvalitātes vadības sistēmu attīstībā Eiropā.

  • Amerikas kvalitātes kopiena

Amerikas kvaltiātes kopiena (American Society for Quality) apvieno dalīborganizācijas no visas pasaules. Kopienas mājas lapā atrodama informācija par kvalitātes vadības teorētisko pamatu, par tās pielietojumu dažādās nozarēs, kā arī par kvalitātes vadības instrumentiem. Daļa informācijas pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem, tomēr pamatinformācija pieejama visiem lapas apmeklētājiem.

  • Kvalitātes rīku vietne

Kvalitātes rīku (Quality Tools) vietnes pamatā ir Kvalitātes rokasgrāmata, kurā apkopota informācija par dažādiem kvalitātes vadības instrumentiem, kā arī sniegts neliels ieskats kvalitātes vadības teorijā.

  • Bezmaksas datu bāze

Bezmaksas datu bāze FreeQuality.org apkopo plašu teorētisko materiālu par kvalitātes vadību un dažādiem instrumentiem. Informācija sakārtota tematiskās grupās, tādējādi padarot to ērti lietojamu. Šajā vietnē atrodamas arī MS Excel un Access formāta sagataves vairākiem kvalitātes vadības instrumentiem, kas ļauj ievadīt savus datus un automātiski ģenerē rezultātu.

  • Latvijas Kvalitātes biedrība

Latvijas kvalitātes biedrība mājas lapā ir atrodama aktuālā informācija par kvalitātes vadības jautājumiem, vadības sistēmām un sertifikāciju, literatūra un citi noderīgi resursi latviešu valodā.

Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu