Latvijas Republikas Ministru kabineta tiesību aktu projekti
A A A
Labāks regulējums
Cilvēkresursu attīstības politika
Kvalitātes vadība
ES projekti valsts pārvaldes attīstībai
Arhīvs
Saziņa
Kontakti

Brīvības bulvāris 36
Rīga, LV - 1520
Tālrunis: 67082800
e-pasts: vk@mk.gov.lv

Labas pārvaldības un partnerības konference

print Nosūtīt
print Drukāt

Šogad 28.novembrī notiks ikgadējā konference „Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai", ko rīko Valsts kanceleja un Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK). Viens no diskusiju stūrakmeņiem konferencē būs lēmumu pieņemšanas process valsts pārvaldē – tā efektivitātes novērtējums, problēmas un risinājumi.

Konferences dienaskārtībā būs arī plaša tēma par administratīvo procesu, kur paneļdiskusijā valsts institūciju, tiesu varas, NVO un uzņēmumu pārstāvji izvirzīs būtiskākās problēmas un meklēs tām risinājumus.

Iecerēts runāt arī par aktuālo tēmu – administratīvā procesa efektivitāti un investoru aizsardzību, un kāda tam ir ietekme uz uzņēmējdarbības vidi Latvijā.

Konferenci atklās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs un Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Ievadā par lēmumu pieņemšanas procesu, tiesvedības ilgumu un investoru aizsardzību runās Valsts kancelejas direktora vietniece Eva Upīte un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Idejas un iespējas, kā uzlabot lēmumu pieņemšanas procedūru, meklēs Sabiedriskās politikas centra „Providus” pētniece Iveta Kažoka, „Eco Baltia Grupa” valdes loceklis Jānis Butkevičs, Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Laila Medina un Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja vietniece Solveiga Līce. Paneļdiskusijā par administratīvā procesa problēmām un risinājumiem diskutēs Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis, Augstākās tiesas senatore Veronika Krūmiņa, „Providus” eksperti Gatis Litvins un Valts Kalniņš, kā arī uzņēmēju puse – „Latvijas Mobilā telefona” viceprezidente Laura Keršule un „Latvijas dzelzceļa” viceprezidents Edvīns Bērziņš.

Konferences noslēgumā tiks pasniegta Efektīvas pārvaldības Gada balva privātajā, pašvaldību un valsts sektorā.

28.novembrī konference notiks viesnīcā "Tallink Hotel Riga", Rīgā, Elizabetes ielā 24.

Interesenti aicināti iepriekš reģistrēties konferences apmeklējumam elektroniski http://ejuz.lv/registrejies, sūtot e-pastu uz info@nkconsulting.lv vai zvanot uz tālruni 29474294. Pieteikšanās noslēdzas 25.novembrī (ieskaitot).

Aicinām iepazīties ar konferences programmu


Atpakaļ  Uz augšu  Uz sākumlapu